Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На просп. Лобановського, 130 відремонтують безгосподарну мережу, щоб повернути опалення та гаряче водопостачання мешканцям

03 листопада 2017 року, 15:48

 

Ділянка безгосподарної теплової мережі, що забезпечує транспортування тепла до будинків № 126, № 128, № 130 на проспекті Валерія Лобановського, відремонтована силами міських комунальних служб та ПАТ «Київенерго». Наразі тут проведуть нагальний ремонт, щоб забезпечити підключення послуг опалення та гарячого водопостачання, а протягом наступного року на об’єкті планують замінити близько 100 м тепломережі.

Таке рішення прийняли сьогодні під час проведення виїзної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під керівництвом заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

За його словами, під час комісії ініційована передача безгосподарних мереж у власність територіальної громади та в оперативне управління міського теплопостачального підприємства.

«До мене з листом звернулися представники ОСББ «Лобановського, 130», які скаржилися на відсутність послуги гарячого водопостачання. Державне підприємство «Наш дім», під контролем якого наразі знаходиться центральний теплопункт (ЦТП), відмовляється надавати допуск до нього для підключення тепла, тим самим не дозволяючи підключити тепло та гарячу воду будинкам № 126, № 128, № 130. Загалом це 550 сімей. Тому ми змушені у рамках комісії ТЕБ та НС вирішувати ситуацію з ремонтом теплової мережі, що підводить тепло в будинки та надає доступ до ЦТП. Також керівництво Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації вже підготувало відповідні листи до міської прокуратури та поліції щодо протиправних дій цього підприємства», – зазначив Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА наголосив, що у місті залишилися десятки будинків, що обслуговуються підприємствами-банкрутами, підприємствами, представники яких свідомо накопичують борги за комунальні послуги.

«У будь-якій із цих ситуацій ми відстоюватимемо інтереси людей і звертатимемось до правоохоронних органів, якщо ці інтереси порушуватимуть», – наголосив Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]