Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень

31 серпня 2023 року, 15:46

На проєктування будівництва та капітальні ремонти укриттів у закладах освіти додатково спрямують майже 133 мільйони гривень. Відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки на поточний рік ухвалили депутати Київської міської ради під час засідання. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій міста Києва.

Так, на проєктування будівництва споруд цивільного захисту населення в десяти районах міста спрямують 91 мільйон гривень. На капітальні ремонти існуючих укриттів, що розташовані у школах, дитячих садках, гуртожитках та закладах професійно-технічної освіти, буде виділено 41,6 мільйона гривень.

Окрім того, у межах внесених змін до Програми на 2023 рік Київрада також збільшила фінансування міської цільової програми «Захисник Києва» на 2022-2024 роки на 100 млн гривень. Це дозволить посилити обороноздатність та безпеку у столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]