Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Співочому полі відкрилася виставка квітів за мотивами творів Марії Примаченко (+ фото)

21 серпня 2021 року, 17:00

На Співочому полі відкрилася виставка квітів «У Всесвіті Марії Примаченко», присвячена 30-річчю Незалежності України.

Для створення 10 тематичних квіткових полотен було висаджено майже 300 тисяч рослин. Героями виставки стали фантастичні персонажі картин «Ведмеді на пасіці», «Поліський нирьок», «Молодий левик», «Дракон», «Болотяний звір», «Синій бик», «Бичок-третячок», «Голубка розпустила крила, хоче на землі мира», «Якби Ной умів малювати» та інших робіт художниці. Всі фігури об’ємні, деякі сягають у висоту більше 4 метрів. У композиціях здебільшого поєднані декілька творів майстрині.

Марія Примаченко та її картини у жанрі «наївного мистецтва» є чи не найвідомішим символом українського мистецтва. Роботи українки виставлялися на найвідоміших виставках у Франції, Німеччині, Канаді, Чехії, Польщі, Болгарії та інших країнах світу. Кажуть, Пабло Пікасо захоплювався, що живе в один час із Марією Примаченко, а Марк Шагал, натхненний її творчістю, сам почав малювати дивних звірів.

Доповненням до головної теми стануть масштабні фігури балерин у національному одязі, які будуть рухатися за допомогою спеціальної аніматроніки.

Виставка працює щодня до 19 вересня з 10:00 до 20:00.

Адреса: вул. Лаврська, 31 (Співоче поле Печерського ландшафтного парку)

Виставка квітів за мотивами творів Марії Примаченко на Співочому полі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]