Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На цільову програму “Молодь та спорт столиці” на 2016-2018 необхідно 1,29 млрд грн

28 липня 2016 року

На цільову програму “Молодь та спорт столиці” на 2016-2018 необхідно 1,29 млрд грн

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили міську комплексну цільову програму “Молодь та спорт столиці”.

Відповідна програма складається із двох підпрограм:
- Міська цільова програма підтримки молоді на 2016-2018 роки
- Міська цільова програма “Київ спортивний” на 2016-2018 роки

Всього для виконання програми на три роки потрібно 1,29 млрд грн, з них на “Київ спортивний” - 1,11 млрд грн, а на реалізацію Програми підтримки молоді — 185 млн грн. Основне фінансування надходитиме з міського бюджету. Програма пройшла обговорення за участю спортивних федерацій міста та молодіжного активу столиці.

Програма підтримки молоді передбачає зменшення чисельності молодих безробітних щорічно приблизно на 500-600 осіб, проведення заходів із працевлаштування та особистісного розвитку для молоді з функціональними обмеженнями, організацію загальноміських заходів що спрямовані на всебічний розвиток молодих людей.

“Особливу увагу ми приділятимемо розвитку неформальної освіти, яка широко розповсюджена в Європі. Серед пріоритетних завдань і організація дозвілля молодих людей. Наразі в столиці вже функціонує понад півтори сотні клубів за місцем проживання, які мають різні функціональні напрямки. Їх щомісяця відвідують більше 18 тисяч дітей та молоді. Також передбачено відродження національно-патріотичного виховання, розвиток молодіжного волонтерського руху, залучення молоді до державної служби та служби в органах місцевого самоврядування”, — зазначив начальник Управління молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) Олексій Трофимов.

Основною метою програми “Київ спортивний” є підтримка дитячого, дитячо-юнацького, резервного спорту та спорту вищих досягнень, проведення фізкультурно-масових заходів, створення умов для занять спортом осіб з обмеженими фізичними можливостями, розвиток спортивної інфраструктури столиці.

“Наразі відбувається відновлення столичного велотреку, будуються велодоріжки. Протягом двох останніх років відкрито понад сотню спортивних майданчиків, модернізуються стадіони та спортивні площадки. Водночас більшість існуючих спортивних об'єктів потребують суттєвого вдосконалення та капітальних ремонтів. Більша частина коштів піде саме на це”, — зауважив заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київради (КМДА) – розповів Олексій Трофимов.

Рішення підтримали 72 депутати.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]