Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ніч проти 31 березня пройшла спокійно: працює інфраструктура та магазини

31 березня 2022 року, 8:53

Ніч проти 31 березня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного стану.Працює інфраструктура, комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі та промислові магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки», – сказав він.

Про роботу всіх приватних закладів можна дізнатися можна у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

«У столицю повертаються містяни. Життя у місті продовжується. За 35 днів війни з російськими окупантами у столиці народилося 987 діток: 534 хлопчики та 453 дівчинки. Серед новонароджених 25 двієнь», – розповів Микола Поворозник.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости. Для громадського транспорту відкритий Південний міст.

«Прийнято рішення, що із першого квітня у столиці буде скасовано заборону торгівлі алкогольними напоями», – розповів Микола Поворозник. Продаж алкоголю можна буде здійснювати з 11:00 до 16:00 у магазинах та у закладах сфери обслуговування.

«Друзі! Не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – розповів Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]