Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Один із вестибюлів станції метро «Контрактова площа» не працюватиме з 9 до 13 лютого через заміну турнікетів

08 лютого 2021 року, 14:15

Вестибюль № 2 станції метро «Контрактова площа» (вихід до вулиць Верхній і Нижній Вал) не працюватиме з 9 до 13 лютого у зв’язку із встановленням нових турнікетів. Про це повідомляє Департамент транспортної інфраструктури.

Зокрема, на станції буде встановлено нові контрольно-пропускні пункти, що підтримують усі сучасні способи оплати проїзду, зокрема qr-квиток, Kyiv Smart Card, картку киянина та безконтактну банківську картку.

Такі турнікети вже працюють на станціях «Площа Льва Толстого», «Сирець», «Героїв Дніпра», «Харківська». Також цей вид контрольно-пропускних пунктів є антивандальним і застосовується в європейських метрополітенах.

КП «Київський метрополітен» перепрошує за тимчасові незручності під час монтажних робіт. А також закликає пасажирів користуватися безконтактними способами оплати і дотримуватися карантинних заходів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]