Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: Місто підвищує безпеку руху на дорогах – нові острівці безпеки влаштовують у всіх районах столиці

04 серпня 2021 року, 9:10

Триває робота з підвищення безпеки руху на столичних дорогах. Одним із дієвих засобів заспокоєння руху, які дають додаткову безпеку пішоходам і зменшують ризики їх травмування під час ДТП, є острівці безпеки. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

«За останні 2 місяці нові острівці безпеки були влаштовані на вулицях Ревуцького, Кравчука, Генерала Наумова, Василя Порика, бульварі Ромена Роллана, проспектах Лісовому і Миру», – зазначив Олександр Густєлєв.

Він повідомив, що наразі триває облаштування переходів із 4 острівцями безпеки на вул. Сім’ї Кульженків в Оболонському районі. Також 4 нові острівці влаштовують в Солом’янському районі: 2 – на вул. Героїв Севастополя та 2 – на просп. Відрадному.

«До кінця року районні шляхово-експлуатаційні підприємства планують встановити такі засоби заспокоєння руху на вулицях Якубовського, Вербицького, Милославській, Драйзера, Будівельників, Генерала Алмазова, Лаврській, Ольжича, бульварі Кольцова та інших», – поінформував заступник голови КМДА.

І нагадав, що минулого року в рамках капітального та поточного ремонтів у столиці було влаштовано 62 острівці безпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]