Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: На вулиці Києва виходить новий автобусний маршрут (+схема)

11 серпня 2021 року, 16:51

12 серпня розпочинає роботу автобусний маршрут № 103 «Проспект Свободи – вулиця Академіка Єфремова», що з’єднує Академмістечко та житловий масив Виноградар. Новий маршрут запроваджено містом на прохання киян. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Розвиток мережі громадського транспорту – один із головних пріоритетів столичної влади. На адресу міської держадміністрації надходили звернення від киян із проханням поєднати маршрутом житлові масиви Виноградар та Академмістечко. У минулому році, з жовтня до кінця грудня, між цими районами вже курсував експериментальний маршрут № 102А. За неповні три місяці він перевіз 128 тисяч пасажирів. Звісно, що такий попит місто не залишило поза увагою. Як і те, що кияни просили повернути цей зручний маршрут на вулиці міста на постійній основі», – зазначив Олександр Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, на маршруті працюватимуть 4 автобуси з інтервалом у 20 хвилин. Згодом кількість автобусів на маршруті буде збільшена. Відповідно зменшиться інтервал їхнього очікування. Курсуватиме автобус з 6-ї до 23-ї години.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]