Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: «При реконструкції вхід на Пейзажну алею з боку Історичного музею і Десятинної церкви розширять і влаштують художнє підсвічування арт-об'єктів» (+фото)

30 липня 2020 року, 10:34

Триває I етап реконструкції Пейзажної алеї на ділянці від Десятинного провулка, 7 до вулиці Велика Житомирська, 8-Б. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«На сьогодні проводяться роботи із заміни комунікацій, оновлення і зміцнення підпірних стінок, на деяких ділянках – мощення гранітного покриття. Всі роботи проводяться практично вручну, оскільки на об’єкт неможливо запустити важку техніку», – зазначив Олександр Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, у рамках реконструкції буде розширено вхід на Пейзажну алею з боку Історичного музею і Десятинної церкви, уздовж Пейзажної алеї будуть вимощені пішохідні доріжки, розбиті газони, висаджені нові дерева, облаштована система поливу і повністю замінено освітлення. На Пейзажній алеї з’явиться зливова каналізація, і вода не буде накопичуватися на самій алеї.

Що стосується улюблених киянами арт-об’єктів, то вони не зазнають жодних змін.

«Пошкоджені скульптури будуть обов’язково відремонтовані. Для цього співпрацюватимемо з авторами скульптур – це важливо, щоб зберегти їхню автентичність. Жодних інших змін самі арт-об’єкти не зазнають. Ми лише художньо підсвітимо ці унікальні об’єкти», – підкреслив Олександр Густєлєв.

I етап реконструкції планується завершити до кінця серпня. А повністю в оновленому вигляді кияни та гості столиці побачать Пейзажну алею у наступному, 2021 році.

Реконструкція Пейзажної алеї

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]