Версія для людей із вадами зору

Олександр Густєлєв: Продовжуємо роботу із влаштування смуг для руху громадського транспорту 

11 червня 2021 року, 11:33

На вул. Братиславській запустили смугу для руху громадського транспорту. Невдовзі такі смуги з’являться на проспекті Ю. Гагаріна, Харківському шосе, проспекті Правди, вулицях Луговій та Івашкевича. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Густєлєв.

«Комфорт для пасажирів громадського транспорту – не лише нові і сучасні автобуси та тролейбуси. Це і можливість уникати затори з одночасним зменшенням часу доїзду до пункту призначення. Саме для цього продовжуємо влаштовувати виділені смуги для руху громадського транспорту», – зазначив Олександр Густєлєв.

Заступник голови КМДА  нагадав, що на сьогодні у Києві загалом уже «працюють» 29 виділених смуг для руху громадського транспорту. Важливий і інший аспект – за ініціативи столичної влади з 2018 року в Києві проводився експеримент, а з листопада минулого року внесено зміни в правила дорожнього руху, які дозволяють сумісний рух виділеними смугами громадського транспорту та велосипедів. Тож збільшення виділених смуг – це перевага як для пасажирів громадського транспорту, так і для велосипедистів.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua