Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Оператори прокатних самокатів у Києві почали нанесення розмітки для паркування електросамокатів, - Костянтин Усов

05 листопада 2021 року, 15:57

Після твердого попередження міста оператори надання послуги з прокату електросамокатів почали наносити розмітку, де мають паркуватися самокати. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов.

Він нагадав, що у Меморандумі про співпрацю з містом оператори зобов’язалися упорядкувати точки ранкового старту, але цей процес «непристойно» затягувався.

«Ситуація ускладнюється погодними умовами – самокатний сезон закінчується зазвичай наприкінці листопада, і скоро оператори взагалі прибиратимуть їх з вулиць до весни. Однак перші білі рамки з графічною позначкою самокату всередині вже з’явилися у центральних частинах Шевченківського та Печерського районів», – зазначив Костянтин Усов.

Заступник голови КМДА додав, що в результаті така розмітка має бути у всьому Києві на чітко затверджених паркомісцях. І лише звідти самокати мають стартувати.

«Таким чином у місті вирішиться проблема, коли після підзарядки зранку вони стоять деінде. Раз на добу оператори будуть зобов’язані збирати і повертати самокати на означені точки», – зазначив заступник голови КМДА.

Він також додав, що низку інших порушень, за які оператори отримали попередження на нараді, вони вже також виправили: повністю унеможливили рух самокатів на Пейзажній алеї, пішохідній частині вулиці Сагайдачного та у парку Шевченка, а також обмежили швидкість до 14 км/год в частині історичного центру Києва.

Нагадаємо, 24 червня Київська міська державна адміністрація підписала Меморандум про співпрацю з операторами послуг прокату електросамокатів Києва. Згідно з документом, оператори зменшили максимальну швидкість до 20 км/год, а у спеціальних зонах – до 14 км/год. Окрім того, Меморандумом визначено зони заборони руху та зафіксовано упорядкування точок ранкового старту.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]