Версія для людей із вадами зору

Персональні стипендії Київради в галузі освіти щомісяця отримуватимуть 100 обдарованих учнів

20 грудня 2019 року, 11:26

100 обдарованих столичних дітей, які мають високі досягнення в навчанні та мистецтві, беруть активну участь у житті свого навчального закладу та міста, щомісяця отримуватимуть персональні стипендії від Київради. Список цих стипендіатів затверджено на сесії Київської міської ради.

Ці обдаровані учні є призерами Всеукраїнських та міських предметних олімпіад, Всеукраїнського та міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, міжнародних конкурсів та інтелектуальних турнірів. Вони також зарекомендували себе високими досягненнями в науково-дослідницькій діяльності, мають  публікації у науково-популярних виданнях, беруть участь у науково-практичних конференціях і семінарах.

Відбирали стипендіатів за рейтинговою системою шляхом голосування членів відповідної конкурсної комісії. Обрані діти із 1 вересня до 30 червня отримуватимуть щомісяця кошти в розмірі 1000 гривень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua