Версія для людей із вадами зору

Підписання Меморандуму з Держенергоефективності зміцнює наміри Києва щодо впровадження енергоефективних заходів у столиці – Петро Пантелеєв

13 травня 2016 року, 13:50

Київська міська держана адміністрації підписала Меморандум про партнерство у сфері енергоефективності бюджетних установ з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України. Документ підписано в рамках II Форуму енергоефективного партнерства: «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель».

«Такий формат співпраці з Держенергоефективності започаткований ще минулого року. За рік у Києві запроваджено низку проектів, спрямованих на зниження енергоспоживання. У нас успішно реалізується міська програма 30/70, де 30% фінансують мешканці будинків (ЖЕК і ОСББ), а 70% виділяється з міського бюджету. Ми також поступово запроваджуємо механізм доступних кредитів на проведення заходів з енергозбереження для населення. Місто ще раз підтверджує свої наміри щодо впровадження єдиної стратегії енергозбереження та раціонального використання енергоресурсів», – зауважив Петро Пантелеєв.

У рамках виконання погоджень Меморандуму місцеві органи влади проводитимуть семінари з питань ЕСКО-механізмів та сприятимуть збільшенню кількості укладених енергосервісних договорів, створюватиметься інформаційна база потенційних об’єктів енергосервісу.

Відповідно до підписаного Меморандуму Держенергоефективності бере на себе зобов’язання надавати консалтингові послуги щодо законодавства у сфері енергосервісу; розрахунку базового рівня енергоспоживання; підготовки проектів документів; моніторингу енергоспоживання та верифікації результатів енергосервісу.

Загалом, у рамках II Форуму енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель» було підписано 33 Меморандуми з регіонами України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua