Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Піротехніки КАРС обстежують на наявність вибухонебезпечних предметів ботанічний сад імені М. Гришка: територія поки закрита для відвідування (+фото)

25 травня 2022 року, 16:58

Підрозділ піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» другий день поспіль проводить роботи з обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів у Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка НАН України. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

Він розповів, що 24 травня піротехніки «Київської служби порятунку» приступили до щоденних восьмигодинних обстежень території ботанічного саду, що в Печерському районі столиці. Зокрема, сьогодні заплановано обстеження оранжерейного комплексу. До робіт залучено 5 піротехніків КАРС «Київська служба порятунку».

«Площа ботанічного саду чимала, майже 130 га, тож роботи піротехніків затягнуться на тиждень-два. Знаємо, що охочих відвідувати територію ботсаду багато, особливо зараз, у період весняних цвітінь. Проте, наголошую, що для уникнення надзвичайних ситуацій ботанічний сад буде зачинений для відвідувачів до повного закінчення робіт із обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів», – зазначив Роман Ткачук.

Нагадаємо, що в період з 11 квітня до 23 травня піротехніки комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» у співпраці з Мобільним рятувальним центром швидкого реагування ДСНС здійснили 31 виїзд на територію Пущі-Водиці, де раніше велися бойові дії, та виявили 25 вибухонебезпечних предметів.

У Департаменті муніципальної безпеки зауважують, що роботи з розмінування та вилучення вибухонебезпечних предметів на територіях, де велися бойові дії або влучали снаряди, виконуватимуть і надалі, тож відвідувати місця відпочинку на природі та лісопаркові зони досі небезпечно.

Фахівці попереджають, якщо ви десь натрапили на підозрілий предмет, не чіпайте його, не намагайтеся розібрати чи перемістити. Негайно повідомте про небезпечну знахідку Службу порятунку за номером телефону 101.

Піротехніки КАРС обстежують територію ботанічного саду у Печерському районі столиці на наявність вибухонебезпечних предметів (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]