Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

План дій «Зелене місто» для Києва: 17 березня відбудеться робочий семінар-консультація із визначення головних екологічних викликів та пріоритетності їх подолання

16 березня 2021 року, 13:33

17 березня на платформі ZOOM відбудеться фахове обговорення результатів проведеної технічної оцінки та погодження визначених пріоритетних екологічних викликів міста у рамках розроблення Плану дій «Зелене місто» для Києва.

Зазначимо, що в рамках програми ЄБРР «Зелені міста» Київ у співпраці з міжнародними компаніями WS Atkins International Ltd у партнерстві з Bilfinger Tebodin Україна та командою секторальних експертів розробляють План дій «Зелене місто». Метою Плану є системне вирішення екологічних проблем у місті Києві.

Наразі завершено етап розроблення базової лінії показників «Зеленого міста», яка фіксує поточні екологічні показники міста та визначає комплекс пріоритетних екологічних проблем. Їх розв’язання шляхом реалізації Плану дій «Зелене місто» сприятиме сталому розвитку міста в умовах глобальних викликів, та зокрема, якісному покращенню стану довкілля.

До участі в обговоренні запрошені представники зацікавлених сторін проекту: організації громадянського суспільства, фахівці наукових та освітніх закладів, міжнародні проекти, секторальні комунальні підприємства міста та відповідні департаменти КМДА.

Семінар-консультацію організовано робочою групою проекту з метою підтвердження відповідності визначених викликів інтересам місцевої громади.

Узгодження визначених пріоритетних проблем уможливить розроблення якісних рішень, які дадуть поштовх цільовим інвестиціям. В рамках Програми місто отримає фінансову підтримку ЄБРР на реалізацію першочергових ініціатив.

Нагадаємо, що Київ приєднався до мережі світових міст – учасників програми ЄБРР «Зелені міста» (https://www.ebrdgreencities.com/) у березні 2019 року, демонструючи прихильність до глобального порядку денного «зеленого розвитку».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]