Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Посольство Об’єднаних Арабських Еміратів передало Києву 5000 експрес-тестів на COVID-19

17 листопада 2020 року, 13:00

Дружина посла Об’єднаних Арабських Еміратів Шейха Аль-Каабі передала Києву 5000 експрес-тестів на COVID-19. Ці тести отримають столичні дитячі будинки-інтернати та пансіонати, де проживають літні люди. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«На жаль, пандемія так і не відступила. Весною, коли тривала фаза жорсткого карантину, спалах коронавірусу було виявлено в Дарницькому будинку-інтернаті. На щастя, все минулося добре, але щоб не допустити таких спалахів у подальшому, нам потрібно швидко і оперативно виявляти хворобу та реагувати на випадки зараження. Ці експрес-тести буде направлено до Святошинського та Дарницького будинків-інтернатів, а також Київського геріатричного пансіонату і Київського пансіонатів ветеранів праці. Таким чином ми зможемо контролювати спалахи хвороби у людей, які знаходяться, в так званій, зоні ризику та не допускати подальшого розповсюдження. Я дуже вдячна посольству Об’єднаних Арабських Еміратів за цю допомогу», – зазначила Марина Хонда.

На сьогодні, в чотирьох наведених інтернатних закладах Києва перебуває 724 підопічних. У дитячих будинках інтернатах – 239 дітей із інвалідністю віком від 7 до 35 років різних нозологій. У геріатричних закладах – 485 людей пенсійного віку.

Передача Києву 5000 експрес-тестів на COVID-19 від Посольства Об’єднаних Арабських Еміратів

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]