Версія для людей із вадами зору

Працівники комунальних служб продовжують розчищати сніг та обробляти протиожеледними засобами балансові території

28 січня 2021 року, 11:35

Працівники комунальних служб продовжують розчищати сніг та обробляти доріжки для пішоходів, прибудинкові території, міжквартальні проїзди тощо. Працює 882 працівники зеленого господарства, які розчищають території парки та сквери, залучено 67 одиниць техніки; понад 3,6 тисяч працівників керуючих компаній та задіяно 100 тракторів.

Окрім того, з ночі працівники КК «Київавтодор» продовжують очищати та обробляти протиожеледними засобами магістралі, підйоми та спуски, мости і шляхопроводи. Наразі працює 359 одиниць спецтехніки. Також продовжують роботу 236 працівників у складі 37 бригад із ручного прибирання.

Снігопад триває. Тож дороги й тротуари очищають повторно.

Окрім того, із учорашнього вечора на вулиці столиці виїхали спеціалісти КП «Київпастранс» для попередження аварійних ситуацій на маршрутах громадського наземного транспорту в умовах снігопаду.

Департамент міського благоустрою нагадує, що відповідальність за своєчасне прибирання та обробку територій несуть усі підприємства незалежно від форми власності. За дотриманням слідкують міські та районні інспектори з благоустрою.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua