Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Протягом опалювального сезону бригади «Київтеплоенерго» ліквідували майже 5000 пошкоджень на теплових мережах

07 квітня 2023 року, 16:04

Протягом поточного опалювального сезону аварійні бригади КП «Київтеплоенерго», найбільшого теплопостачальника у столиці, ліквідували майже 5000 пошкоджень на теплових мережах. Про це в інтерв’ю виданню «Вечірній Київ» повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, підсумовуючи проходження опалювального сезону в столиці, який завершується 8 квітня.

Він зауважив, що попри постійні обстріли з боку російського агресора, столичним фахівцям вдавалось оперативно стабілізувати ситуацію та не допустити тривалих перерв у наданні послуг. Заступник голови КМДА також подякував киянам за терпіння у процесі проведення ремонтних робіт.

«Восени та взимку теплоенергетичні об’єкти столиці зазнали більше десятка масованих атак із використанням ракет і дронів. Рівень пошкоджень різний для різних елементів системи теплопостачання, але завдяки оперативній роботі київських фахівців, їх наслідки вдалось мінімізувати. Тому зараз планово завершуємо поточний сезон, і в той же день, фактично, розпочинаємо підготовку до наступного», – сказав Петро Пантелеєв.

Він нагадав, що у столиці замінили теплові мережі на усіх ділянках, де були прильоти.

«Завдяки програмі міжнародної технічної допомоги USAID Проекту енергетичної безпеки, замінено понад 11 км пошкоджених ракетними обстрілами теплових мереж у чотирьох районах Києва. Польська компанія Logstor International надала нам якісні комплектуючі та трубопроводи з найнижчим рівнем тепловтрат для заміни аварійної ділянки на території Відрадного масиву. Загалом, навіть в умовах воєнного стану нам вдалось замінити понад 50 км аварійних тепломереж», – пояснив заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв зауважив, що цього року, в рамках підготовки до зими, ремонтні роботи проводитимуться в більших обсягах, враховуючи пошкодження, завдані ворогом.

Зазначимо, що відключення будівель від тепла триватиме до кількох днів, що обумовлено технологічними вимогами.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]