Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Розпочалась підготовка до вступної кампанії в Київському університеті імені Бориса Грінченка

08 травня 2023 року, 16:34

Сьогодні, 8 травня, розпочалась реєстрація заяв на участь у єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні для здобуття ступеня магістра, яка триватиме до 31 травня. Початок реєстрації електронних кабінетів вступників і завантаження необхідних документів розпочинається 1 липня. Також у Київському університеті імені Бориса Грінченка було затверджено цьогорічні Правила прийому. Про це повідомила голова Вченої ради Університету, проректор із наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Наталія Віннікова.

«Навіть у надскладних умовах для нашої країни нам вдалось не тільки зберегти основний склад викладацької спільноти а й підготуватись на належному рівні до вступної кампанії 2023 року. Ми пропонуємо вступникам 49 бакалаврських освітніх програм, 54 – магістерських, 14 – для здобуття ступеня доктора філософії, 5 – доктора наук, а також 12 – для підготовки фахових молодших бакалаврів у Фаховому коледжі «Універсум», – сказала Наталія Віннікова.

Університет Грінченка постійно працює над якісним забезпеченням підготовки майбутніх фахівців і пропонує нові можливості для вступників. Так, перелік освітніх програм, що реалізовуватимуть в Університеті з нового навчального року, поповнився магістерськими програмами «Міжнародна економіка», «Міжнародні медіа та цифрові комунікації», «Біографістика і текстологія» та бакалаврською – «Цифрове етномистецтво».

Із особливостями цьогорічного вступу до Університету Грінченка, строками прийому заяв і документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання вже можна ознайомитися на офіційному вебсайті закладу https://kubg.edu.ua/ у розділі «Вступникам».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]