Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС на чолі з директором Департаменту муніципальної безпеки взяли участь в акції «Здай кров – врятуй життя!» (+фото)

10 вересня 2021 року, 17:41

Сьогодні Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України спільно з Київським міським центром крові, за сприяння Департаменту суспільних комунікацій КМДА, провели виїзний День донора під гаслом «Здай кров – врятуй життя!». До акції долучилися директор Департамент муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук та 12 столичних рятувальників КАРС «Київська служба порятунку».

«Рятувальники КАРСу регулярно беруть участь в акціях здачі крові, – зазначив Роман Ткачук. – Сьогодні для декого це 5-й раз, а для декого й 15-й. Це суспільно важливо, адже одна «порція» донорської крові, 450 мл, як відомо, здатна врятувати три життя. У переддень Всесвітнього дня надання першої медичної допомоги, який в Україні відзначають 11 вересня, для нашої служби це особливо було потрібно зробити».

«Має бути певний фонд, який поповнює громада, аби завжди в наявності був запас крові усіх груп, коли хтось потрапить у біду і гостро потребуватиме її на операційному столі», – сказав рятувальник 4-го аварійно-рятувального взводу Олександр Моцак.

«Сьогодні здали кров 12 співробітників «Київської служби порятунку», це 5,5 літра крові, тобто рятувальники опосередковано врятують близько трьох десятків людей», – додав лікар взводу КАРСу Руслан Валько.

Нагадаємо, сьогодні, 10 вересня, акція «Здай кров – врятуй життя!» відбулась у VCENTRI HUB на вул. Володимирській, 51-Б.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]