Версія для людей із вадами зору

Олександр Густєлєв: Київ оновлюється – масштабні роботи з реконструкції та капітальних ремонтів доріг тривають у всіх районах столиці

10 вересня 2021 року, 18:32

Роботи з реконструкції та капітальних ремонтів доріг не припиняються ні на день. У цілодобовому режимі друге життя отримують 10 об’єктів дорожньої інфраструктури. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«У дорожньо-будівельному сезоні 2021 року продовжили масштабні ремонти доріг, що капітально не ремонтувалися майже півстоліття. Так, цього року завершено капітальні ремонти вулиці Милославської, що востаннє капітально ремонтувалась 33 роки тому, проспекту Степана Бандери – ремонтувався 43 роки тому і вулиці Борщагівської, капремонт якої проводили аж у 1964 році. Тобто – 57 років тому!» – повідомив Олександр Густєлєв.

За його словами, сьогодні тривають капітальні ремонти 7 столичних доріг. 

«Розпочато новий етап оновлення однієї з головних магістралей Оболоні – проспекту Героїв Сталінграда. Капітальний ремонт усього проспекту виконували аж у 1989 році. Наразі роботи тривають на ділянці від вул. Архипенка до вул. Малиновського. Там проводиться оновлення системи дощової каналізації, встановлення нових бордюрів і ремонт основи проїжджої частини. Раніше нижні шари дорожнього покриття вже влаштували на ділянці від вул. Приозерної до вул. Архипенка», – зазначив Олександр Густєлєв.

Як повідомив заступник голови КМДА, до кінця року заплановано влаштувати нижні шари асфальтового покриття на ділянці проспекту від вул. Приозерної до вул. Тимошенка. А також розпочати ремонт тротуарів і облаштування велодоріжок.

Також роботи тривають на інших вулицях. Зокрема, на вул. Андріївській розпочато реконструкцію ще одного кварталу.

«Змінюється й одна зі знакових історичних вулиць Києва – вулиця Андріївська. Це перше таке оновлення вулиці за останні 32 роки. На ділянці від Боричевого току до вулиці Сагайдачного вже завершили реконструкцію. Наразі роботи тривають на ділянці від вул. Братської до вул. Набережно-Хрещатицької. Там замінюють основу проїжджої частини», – сказав Олександр Густєлєв.

Капітальні ремонти продовжується на вулицях Чорнобильській, Івана Франка, Льва Толстого та автошляху Т-1027 (Кільцева дорога). На цих об’єктах влаштовують нижні шари покриття і оновлюють тротуари. До речі, на половині шляхопроводу над р. Либідь на вул. Льва Толстого завершено асфальтування.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua