Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Шрифти, які будуть використані на колійних стінах двох станцій столичної підземки, затвердили архітектори (+фото)

12 липня 2023 року, 17:14

Шрифти, які будуть використані на колійних стінах двох станцій столичної підземки, затвердили архітектори цих станцій. Йдеться про станції метро «Звіринецька» (колишня назва «Дружби народів») та «Площа Українських Героїв» (колишня назва «Площа Льва Толстого»).

Як інформує КП «Київський метрополітен», сьогодні на підприємстві відбулася зустріч з автором цих шрифтів Богданом Гдалем. Богдан Гдаль – шрифтовий дизайнер, який за власної ініціативи розпочав роботу над створенням нових написів для станцій на початку цього року. Ідею митця підтримали архітектори перейменованих станцій та надали всі необхідні погодження. Адже внесення змін до існуючого архітектурного оформлення, зокрема й до архітектурного вигляду назви станції метрополітену, виконується виключно за погодженням з архітектором цієї станції.

Нагадаємо, що у травні цього року Київрада підтримала рішення з перейменування станцій «Площа Льва Толстого» на «Площу Українських Героїв» та «Дружби Народів» на «Звіринецьку». У рамках цього рішення КП «Київський метрополітен» виконує необхідні організаційно-технічні заходи з перейменування. Попередньо роботи триватимуть до кінця вересня цього року.

Як зазначають у підприємстві, наразі на станціях триває процес заміни інформаційних покажчиків і вивісок, які вже бачать пасажири. Зокрема, на станціях можна зустріти нові назви на вхідних групах, на покажчиках напрямку руху поїздів та інформаційних стендах. Пасажири бачитимуть зміни поступово, оскільки це тривалий процес і більшість робіт виконується вночі. Наразі триває запис нових аудіооголошень для рухомого складу українською та англійською мовами, а також оформлення карти метро.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]