Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Сьогодні в київському хабі представили Міжнародну виставку карикатур із теми «Російський військовий корабель, йди на…» (+фото)

25 травня 2022 року, 16:14

У київському відкритому просторі «Vcentri Hub» сьогодні відкрилася Міжнародна виставка карикатур із теми «Російський військовий корабель, йди на…». Участь у цій творчій акції взяли 40 художників із 12 країн світу, які загалом представили 203 роботи. Одним із організаторів заходу є Управління туризму та промоцій КМДА за сприяння Департаменту суспільних комунікацій.

«Туристична галузь українських міст сьогодні переживає важкі часи через широкомасштабну агресію рф проти України. З ініціативою провести Міжнародну виставку карикатур до Управління туризму та промоцій КМДА звернулися представники туристичної галузі з Одеси та Миколаєва. Автори планують продовжити роботу в напрямку крос-промоції європейськими містами та познайомити з виставкою мешканців Чернігова, Львова та інших міст України», – зазначила начальниця Управління туризму та промоцій КМДА Марина Радова.

Митці робили свої роботи на волонтерських засадах без авторського гонорару. Проте організатори виставки та її оргкомітет визначать найцікавіші роботи та лауреатів конкурсу. Згодом організатори планують видати альбом карикатур.

«Гумор – це також зброя, і досить потужна. Тому ми пропонуємо всім відвідувачам виставки «озброїтися». Адже смішний ворог – вже не такий страшний. Збереження відчуття гумору є символом сили в незламності духу українського народу. Тож запрошуємо всіх сьогодні трохи посміятися з вірою у нашу перемогу», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк.

Міжнародна виставка карикатур із теми «Російський військовий корабель, йди на…» (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]