Версія для людей із вадами зору

Тренерам столичних спортивних шкіл підвищили заробітну плату

25 лютого 2020 року, 16:58

Заробітна плата тренерів дитячих та юнацьких спортивних шкіл Києва цього року зросла на 20-70%. Про це заявив директор Департаменту молоді та спорту Вадим Гутцайт.

«У минулому році ми активно працювали над розвитком дитячого спорту: створювали зручну інфраструктуру спортивних шкіл, комплексів і майданчиків. У Києві функціонує понад 300 дитячих спортивних закладів, де працюють сотні викладачів, і підвищення їм заробітної плати – важливий крок для нових спортивних звершень. Це сприятиме збереженню тренерсько-викладацького складу та допоможе нам залучити на посади викладачів нових молодих спеціалістів», – наголосив Вадим Гутцайт.

Важливо, що підвищення відтепер залежатиме не від місця роботи тренерів‑викладачів, а від наявної категорії, яка встановлюється за результатами їхньої роботи зі спортсменами. Також кожен тренер отримуватиме 50% від розміру стипендії своїх спортсменів, які посідатимуть призові місця на чемпіонатах Європи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua