Версія для людей із вадами зору

Центр комунального сервісу пропонує чотири дистанційних способи змінити кількість зареєстрованих осіб для коректних нарахувань за спожиті послуги

08 жовтня 2020 року, 17:16

Актуалізувати кількість зареєстрованих осіб для отримання коректних нарахувань за спожиті комунальні послуги можна дистанційно. Про це повідомляє КК «Центр комунального сервісу».

Аби актуалізувати інформацію, достатньо повідомити фахівцям ЦКС актуальну кількість зареєстрованих осіб одним зі зручних способів:

Після перевірки отриманих даних кількість зареєстрованих осіб буде змінена згідно із поданою інформацією протягом поточного місяця або не пізніше 10-го числа наступного місяця.

Нарахування мешканцям Києва, відповідно до кількості зареєстрованих у квартирі, відбувається за послуги вивезення побутових відходів та централізованого гарячого водопостачання, холодного водопостачання і водовідведення у випадку відсутності квартирних лічильників води.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua