Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цими вихідними у столиці закрили 5 закладів громадського харчування за порушення карантинних обмежень – Микола Поворозник

19 квітня 2021 року, 16:35

Групи контролю, що працюють у складі працівників Головного управління Держпродспоживслужби в місті Києві, співробітників Департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації та ГУ Національної поліції у місті Києві перевірили 40 закладів на дотримання карантинних вимог. П’ять закладів, що працювали з порушенням карантинних обмежень, закрили. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Для всіх правила однакові, але дехто чомусь вважає, що для нього є винятки. Зокрема, «особливими» себе вважали власники тих нічних закладів, що закрили цими вихідними, і відвідувачі, на яких склали адмінпротоколи. Я переконаний, що всі мають знати «героїв», – написав Микола Поворозник.

Він повідомив, що мова йде про:

  • ресторан-караоке «LEO» на вулиці Володимирській, 4;
  • ресторан «JUST CAFE» на вулиці Богдана Хмельницького, 39;
  • ресторан «СТЕЙКХАУС» на вулиці Володимирській, 49;
  • нічний клуб «Fifty club» на вулиці Антоновича, 50;
  • нічний клуб «SPARKS» на вулиці Мечникова, 3.

За його словами, на підставі виявлених порушень на керівників закладів складено 3 протоколи, на відвідувачів цих закладів – 67 адміністративних протоколів.

«І все це відбувається у той час, коли всі інші підприємці не працюють і потерпають від збитків, коли транспорт працює у спецрежимі, коли лікарні переповнені важкими хворими, коли лікарі виснажені, бо працюють надважко, і коли чи не щодня помирають біля півсотні людей», – обурився Микола Поворозник.

Зауважимо, адміністративні протоколи власникам та відвідувачам складено за ст. 44-3 КУпАП. Санкція статті передбачає штраф для громадян від 17 до 34 тисяч гривень, а на заклад чекає штраф від 34 до 170 тисяч.

Нагадаємо, що порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]