Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього місяця київські медики отримають додаткові фінансові виплати – Ганна Старостенко

07 грудня 2021 року, 13:44

Місто знайшло додаткові можливості, щоб підтримати столичних медичних працівників і виплатити їм додаткове фінансове заохочення. За відповідне рішення «Про затвердження змін до міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки», яке було подано до Київради Київським міським головою Віталієм Кличком, проголосувало 95 депутатів.

«Наші медики заслуговують на високу оцінку роботи: на своїх плечах вони втримують всі виклики коронавірусу, вакцинації та інших захворювань. Саме тому ми потурбувалися про наших лікарів, медсестер та молодший медперсонал», – наголосила заступниця голови КМДА, депутатка Київради Ганна Старостенко.

Згідно з ухваленим рішенням, планується, що вже у грудні за рахунок зекономлених бюджетних коштів медичні працівники столиці отримуватимуть: лікарі – по 10 тисяч гривень, середній медичний персонал – по 8 тисяч гривень, молодший медперсонал – по 6 тисяч гривень.

За словами Ганни Старостенко, протягом усього року медики вторинної і третинної ланки отримували щомісячну безповоротну фінансову допомогу з міського бюджету: лікарі – 5 тисяч грн, медсестри – 4 тисячі грн, молодший медичний персонал – 2 тисячі грн. 

Нинішня ж доплата стосуватиметься й медичних працівників первинної ланки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]