Версія для людей із вадами зору

Цього року на ремонт та модернізацію обладнання на столичних ТЕЦ № 5 та ТЕЦ № 6 спрямовують 230 млн грн (+фото)

01 вересня 2020 року, 16:44

Цього року на ремонт та модернізацію обладнання на київських ТЕЦ № 5 та ТЕЦ № 6 спрямують 230 млн грн. Розвиток та переоснащення джерел теплової генерації є одним з ключових напрямів Схеми теплопостачання міста Києва до 2030 року. Про це сьогодні заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв під час огляду роботи ТЕЦ № 6.

Теплоелектроцентраль № 6 (ТЕЦ 6) забезпечує теплопостачання будинків Дарницького, Дніпровського, Подільського, Деснянського та Оболонського районів міста.

«Зараз проводимо капітальний ремонт парової турбіни енергоблоку № 2. Це потужна парова турбіна, яка комбіновано виробляє тепло і електроенергію. Вона була введена в експлуатацію ще 34 роки тому – в 1986 році. За одну хвилину турбіна здійснює 3 тис. обертів. Її довжина – близько 27 м, а вага – 916 тонн», – повідомив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що також на ТЕЦ № 6 вже відремонтували енергоблок № 1, п'ять водогрійних котлів, 150 насосів, 4 трансформатори, більше 400 електродвигунів.

Петро Пантелеєв заявив, що місто на фінальній стадії підготовки до опалювального сезону. Зокрема, КП «Київтеплоенерго» провело гідравлічні випробування та завершує масштабні роботи запланованої на цей рік заміни теплових мереж.

Нагадаємо, до кінця 2020 року у столиці замінять 100 км найбільш застарілих трубопроводів, що забезпечують опаленням та гарячою водою споживачів Києва.

Нарада з питань підготовки міських ТЕЦ до опалювального сезону

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua