Версія для людей із вадами зору

Цьогорічна кампанія з декларування доходів майже вдвічі перевищила фінансові показники надходжень минулого року – ДФС у місті Києві

29 липня 2016 року, 12:09

Підсумок цьогорічної кампанії декларування доходів майже вдвічі перевищує фінансові показники надходжень минулого року. Такі дані озвучила начальник головного управління ДФС у м. Києві Людмила Демченко в ефірі телеканалу «Київ», розповідаючи про остаточні підсумки кампанії з декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році.

«Виходячи з поданих громадянами декларацій про майновий стан та доходи, узгоджено суму податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету. Це складає 667 млн грн, що на 292 млн грн більше, ніж минулого року. Ця статистика не враховує ще майже 70 млн грн військового збору, які також є узгодженими до сплати в бюджет», – зауважила Людмила Демченко.

Керівник столичного управління ДФС нагадала, що у громадян, які визначили у деклараціях суми податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, залишилось обмаль часу аби встигнути сплатити їх до бюджету, оминувши нарахування штрафних санкцій.

«Громадяни, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік, та задекларували доходи, з яких податок не утримувався, зазначивши до сплати відповідні суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, мають їх сплатити до 1 серпня 2016 року», – додала Людмила Демченко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua