Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У будівлі Київради проводить обшук ДБР: міська влада сприятиме правоохоронцям у рамках процесуальних норм

11 травня 2023 року, 12:35

У будівлі Київської міської ради проводить обшук Територіальне управління Державного бюро розслідувань. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на своїй сторінці у мережі Facebook.

«У будівлі Київської міської ради Територіальне управління ДБР проводить обшук. Ухвала слідчого судді Печерського районного суду міста Києва стосується приміщень та кабінетів виключно Київської міської військової адміністрації, а саме провадження стосується відрядження до КМВА солдатів, частина із яких паралельно є депутатами Київської міської ради», – повідомив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко зауважив, що раніше усі документи, які є в ухвалі на обшук, вже надавалися слідчим безперешкодно.

«Разом із цим, у разі намагання отримати і доступ до кабінетів безпосередньо у Київській міській раді, відеозаписи камер спостереження або інше – будемо звертати увагу, що це ухвалою не передбачено. Звичайно, що сприяти обшуку ми будемо. Проте у рамках процесуальних норм», – зауважив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

Володимир Бондаренко також додав, що відеозапис слідчих дій, а також роботу журналістів під час їх проведення правоохоронці заборонили.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]