Версія для людей із вадами зору

У червні в Києві встановлять 41 контейнер для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп

03 червня 2021 року, 12:39

Протягом червня у столиці встановлять 41 контейнер для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп. Про це повідомили у КП «Київкомунсервіс».

Загалом за кошти Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища придбали 212 нових помаранчевих контейнерів для відпрацьованих термометрів, батарейок та ламп.

Адресний перелік та розташування вже встановлених 164-х контейнерів можна побачити на онлайн-мапі.

Завдяки роботі таких контейнерів небезпечні відходи не потрапляють на полігони, а гарантовано переробляються відповідно до чинних вимог. Фахівці «Київкомунсервісу» закликали активніше користуватися контейнерами за їх прямим призначенням, адже таким чином можна уникнути потрапляння значної кількості небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Наприкінці травня працівники підприємства передали на утилізацію чергову партію – 5 тисяч ртутовмісних термометрів, які зібрали з помаранчевих контейнерів.

Спільно з районними адміністраціями Києва та обслуговуючими компаніями у КП «Київкомунсервіс» опрацьовують заявки та узгоджують адреси та локації для встановлення контейнерів такого типу.

Як зазначили на підприємстві, на червень складено та узгоджено графік із адресним переліком місць встановлення контейнерів. Згідно з ним, у Печерському та Дніпровському районах встановлять по одному контейнеру для небезпечних відходів, у Солом’янському – 8, у Голосіївському та Дарницькому – по 5, у Деснянському – 21.

Нагадаємо, що загалом для сортування відходів у місті працює майже 4 тисячі одиниць різнотипних баків: дзвіночки – для скла, пластику та паперу, контейнери-сітки – для сухих відходів, а також контейнери для збору небезпечних відходів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua