Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Голосіївському районі змінено тип та найменування шести закладів освіти

27 жовтня 2022 року, 18:57

У Голосіївському районі змінено тип та найменування шести закладів освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти. Таке рішення прийняли сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради 80 депутатів.

Як зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації  Валентин Мондриївський, зміна типу та найменування закладів освіти забезпечить право мешканців здобувати дошкільну освіту в мікрорайоні за місцем їхнього проживання.

«У Голосіївському районі з’являться два заклади дошкільної освіти «Ромашка» та «Славута», які буде створено на базі колишніх однойменних навчально-виховних комплексів. Крім цього, буде змінено тип та найменування дошкільних навчальних закладів №№ 406, 659 на заклади дошкільної освіти, а також № 131 та № 726 – на заклади дошкільної освіти комбінованого типу. Міська влада приймає рішення, які забезпечують право громадян на здобуття якісної, сучасної та доступної дошкільної освіти. Це також гарантуватиме створення додаткових місць для дошкільнят і збереже можливість надання медичних послуг та харчування за особливими дієтами для діточок, яким це необхідно», – розповів Валентин Мондриївський. 

Він додав, що зміни типу й найменування деяких закладів освіти Києва зумовлені необхідністю привести їх у відповідність до норм чинного освітнього законодавства України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]