Версія для людей із вадами зору

У Києві понад 120 покрівельників розчищають дахи будинків – просимо не паркувати авто поруч та не підходити до огороджених локацій

23 лютого 2021 року, 10:09

У Києві продовжують розчищувати дахи від буруль та снігу. Наразі працює понад 120 покрівельників керуючих компаній, залучені близько 30 бригад альпіністів, використовують 12 автовишок.

Звертаємось до киян із проханням не паркувати авто біля місць проведення робіт. Також пішоходів просимо бути обережними та не підходити близько до огороджених ділянок.

Щодня вдається очищати до 300 будинків, залежно від складності та висотності. Однак у столиці є низка приміщень, які зобов’язані очищати інші обслуговуючі організації, власники чи орендарі, зокрема, приватні установи.

У місті працюють інспектори з благоустрою: штраф за неочищені дахи, неприбраний сніг та інші невиконані роботи може скласти 1700 гривень.

Розчищення дахів від бурульок 23 лютого

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua