Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві попрощались із ректором Київського університету імені Бориса Грінченка Віктором Огнев’юком

26 жовтня 2022 року, 11:58

У Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася церемонія прощання з ректором Віктором Огнев’юком. Попрощатися прийшли мер міста Віталій Кличко, керівництво Київської міської ради та Київської міської державної адміністрації, представники депутатського корпусу Київради, академічної спільноти, колеги з інших вищих навчальних закладів, а також колектив університету, студенти та друзі.

«Віктор Олександрович Огнев’юк був порядною і щирою людиною, відданим своїй справі професіоналом. Із 2007 року він обіймав посаду ректора Київського університету імені Бориса Грінченка. За його керівництва цей вищий навчальний заклад перетворився на авторитетний освітній і науковий осередок Києва, університет європейської столиці. Віктора Олександровича поважали і любили колеги й усі студенти. Щирі співчуття рідним, друзям та всій спільноті грінченківців», – сказав Віталій Кличко.

Віктор Огнев’юк – доктор філософських наук, професор, академік НАПН України, заслужений працівник освіти України, повний кавалер ордена «За заслуги». Пройшов шлях від учителя історії, директора школи, завідувача районного відділу освіти, начальника Київського обласного управління освіти до заступника Міністра освіти і науки України. З 2007 року – ректор Київського університету імені Бориса Грінченка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]