Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Києві жінки, які опинилися у складних життєвих обставинах, розпочали навчання з перукарської майстерності (+фото)

02 травня 2023 року, 12:50

У Києві розпочався новий навчальний курс із перукарської майстерності для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, у межах загальноосвітньої програми «Краса для всіх». Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Програма навчання спрямована на те, щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього насильства, а також опинилися у скрутному становищі через війну, опанувати нову професію від майстрів-експертів. Важливо також те, що курс передбачає заняття з психологом, аби допомогти покращити психоемоційний стан учасниць», – зазначила Марина Хонда.

Вона наголосила, що курс триватиме чотири місяці з дотриманням заходів безпеки. Протягом навчання 52 учасниці здобудуть необхідні навички для того, щоб розпочати кар’єру в салонному бізнесі, а після завершення курсу отримають дипломи про здобуття професії перукаря.

«Це вже 6 сезон проєкту і дуже надихає, що випускниці після курсів розпочинають кар’єру в абсолютно новій для себе сфері: працевлаштовуються в салони краси, а деякі – запускають власні бізнеси. Це важлива ініціатива, бо багато жінок втратили роботу, дім, були вимушені переїхати і тепер мають здобути нові навички, влаштуватись на новому місці. Робота дає впевненість у власних силах, економічну стабільність і можливість швидше соціалізуватися», – додала Марина Хонда.

Навчання проходить у межах проєкту «Краса для всіх» за підтримки фундації L’Oréal спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні та за сприяння КМДА у приміщенні Київського фахового коледжу прикладних наук.

Старт нового навчального курсу із перукарської майстерності для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]