Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У КМДА розробили поради, як не спричинити перенавантаження в роботі електросистем у своїх квартирах (+інфографіка)

06 жовтня 2022 року, 11:48

Киянам радять перевірити потужність своїх електроприладів, щоб знати, які з них бажано не вмикати одночасно. Адже це може спричинити перенавантаження в роботі електросистем і можливість аварійних ситуацій. Тому команда Центру комунікації в рамках Інформаційно-комунікативної кампанії щодо ефективного проходження опалювального сезону в місті Києві спільно з Департаментом житлово-комунальної інфраструктури розробили для мешканців столиці інфографіку з орієнтовною потужністю електроенергії на квартиру та окремих електроприладів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Електричне обладнання та мережі повинні стабільно працювати взимку в умовах підвищеного навантаження. Адже система електропостачання є резервною для забезпечення тепла. Однак у разі увімкнення всіх потужних електроприладів не уникнути перенавантаження», – пояснив Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що столиця готується до зими максимально відповідально: придбано резервне паливо і генератори. Житлові будинки – на фінальній стадії отримання актів готовності до зими. Нагадаємо, що протягом серпня та вересня міська влада також здійснила перевірки електромереж та електрообладнання в усіх районах Києва.

За інформацією Петра Пантелеєва, рішення про старт опалювального сезону місто традиційно прийматиме на основі прогнозу погоди, враховуючи раціональне використання енергоносіїв і комфорт людей.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]