Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Печерській гімназії №75 має бути відновлене верховенство права та забезпечена нормальна життєдіяльність закладу освіти в найкоротший термін – Ганна Старостенко

30 січня 2020 року, 18:48

У Печерській гімназії №75 має бути відновлене верховенство права та забезпечена нормальна життєдіяльність закладу освіти в найкоротший термін. Такий висновок зробили учасники робочої групи під час обговорення конфліктної ситуації у Печерській гімназії № 75.

Поварчук Галина Ярославівна, яка була призначена на посаду директора Печерської гімназії № 75 Департаментом освіти та науки на умовах строкового договору, є на сьогодні єдиним легітимним керівником даного закладу освіти відповідного до чинного законодавства. Про це заявила голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко під час засідання робочої групи.

«На сьогодні є наказ, згідно з яким директором Печерської гімназії №75 призначено саме Поварчук з правом першого підпису на всіх грошових та банківських документах школи. Закон один для всіх і ми маємо діяти в установленому порядку. Якщо хтось з цим не згоден, може звертатися до суду, а не блокувати роботу закладу освіти. Школа є місцем виключно для навчання. І завдання міської влади, створити безпечні умови для перебування дітей і не допустити розбалансування освітнього процесу у школі», – заявила Ганна Старостенко.

Під час робочої групи, до якої увійшли депутати Київради, посадові особи КМДА, Печерської РДА, освітній омбудсмен, було заслухано представників правоохоронних органів, які повідомили про порушення кримінального провадження за фактом самоуправства та перешкоджання роботі нового директора. За результатами сьогоднішнього засідання представники Печерської РДА  отримали доручення вжити вичерпних заходів, аби унеможливити зрив у виплаті заробітної плати працівникам гімназії та вчасно виготовити документи про освіту випускникам закладу. Також було наголошено на необхідності забезпечення безперервного та безпечного навчального процесу в гімназії.

«Уроки мають проводитися без змін і дітям має бути безпечно відвідувати школу. У цій ситуації головне – законність процедур та зняття напруги, що виникла всередині гімназії», – додала Ганна Старостенко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]