Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У пунктах вакцинації, відкритих у київських ЦНАПах, провакциновано вже більше 40 тисяч осіб – Костянтин Усов

06 грудня 2021 року, 17:27

У пунктах щеплення від COVID-19, які райдержадміністрації відкрили у приміщеннях районних відділень Центрів надання адміністративних послуг, провакциновано вже 40749 киян. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Костянтин Усов у своєму телеграм-каналі.

«У рамках комплексної програми протидії поширенню COVID-19 точки вакцинації для киян працюють сьогодні у Центрах  Дарницького, Голосіївського, Деснянського, Печерського, Святошинського, Оболонського та Солом’янського районів», – розповів Костянтин Усов.

За його словами, протягом листопада в пунктах, розміщених у ЦНАПах, вакцинувалася 26331 особа. Найбільше мешканці приходять за вакциною до пункту в Солом’янському районі. Усього за весь період там вакцинувалося 12204 киянина, з них за листопад – 6540.

Для зручності громадян пункти вакцинації відкрито у низці громадських закладів Києва. З початку жовтня мешканці міста можуть вакцинуватися у зручному їм районному ЦНАПі.

Нагадаємо, що Київ утримує лідерство серед інших регіонів України у вакцинальній кампанії. Загалом у столиці здійснено більше 3 мільйонів щеплень.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua