Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці не евакуйовують автомобілі під час повітряних тривог

08 липня 2024 року, 15:22

У столиці не евакуйовують автомобілі під час повітряних тривог. На цьому наголосив у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов.

«Після увімкнення сигналу «Повітряна тривога» інспекція з паркування Києва припиняє тимчасове затримання автомобілів і винесення постанов про штрафи. Це наше внутрішнє рішення, яке було прийняте і застосовується із самого початку повномасштабного вторгнення», – повідомив Костянтин Усов.

Він навів приклад: сьогодні, 8 липня, повітряна тривога, внаслідок якої були завдані удари по дитячій лікарні «Охматдит» та житлових будинках, була оголошена о 09:52. Останній штраф, винесений київськими інспекторами з паркування мерії, зареєстрований о 09:51. Після цього штрафів за сьогодні не було.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]