Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці перейменовано ще чотири вулиці

20 грудня 2019 року, 11:20

У столиці нові назви отримали ще чотири вулиці. Відвідні рішення ухвалено на сесії Київради.

Зокрема, перейменовано:

  • вулицю Івана Шевцова – на вулицю Василя Макуха у Шевченківському районі;
  • вулицю Маршала Гречка – на вулицю Івана Виговського у Подільському районі;
  • вулицю Горького – на вулицю Тодося Осьмачки у Деснянському районі;
  • вулицю Подвойського – на вулицю Юрія Глушка у Шевченківському районі.

Окрім того, парк на вулиці Вінницькій у Солом’янському районі отримав назву «Парк захисників України».

Нагадаємо, що громадські обговорення щодо перейменувань проходили на єдиному веб-порталі територіальної громади міста Києва у спеціальній рубриці Е-МІСТО – «Громадське обговорення проектів нормативно-правових актів», де кожен користувач мав змогу ознайомитися із запропонованим проектом рішення, висловити свої пропозиції, зауваження, оприлюднити власну редакцію проекту.

Додатково.

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Детальніше про це – за посиланням: https://goo.gl/UncKx5.

За інформацією Департаменту фінансів, рішення про перейменування вулиць не потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету. Наразі КМДА розробляє проект рішення щодо стандартів і дизайну вуличних табличок, тож їх буде встановлено на будинках незалежно від того, було перейменовано вулицю чи ні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]