Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці стартує конкурс проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада»

27 січня 2020 року, 12:01

Розпочинається прийом проектних заявок для участі у міському конкурсі проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада». Про це повідомили у Департаменті суспільних комунікацій КМДА.

Проєкти, розроблені інститутами громадянського суспільства, повинні бути спрямовані на виконання пріоритетних завдань розвитку громадянського суспільства у столиці.

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:

  • проведення заходів із підвищення рівня правової освіти та поінформованості громадськості;
  • проведення заходів із формування активної громадської позиції та національної свідомості;
  • проведення заходів, спрямованих на поліпшення спортивного, культурного та просвітницького розвитку міста Києва;
  • організація та проведення фестивалів, конкурсів, концертів, кінопоказів, виставок, форумів, семінарів, конференцій, засідань за «круглим столом».

Конкурсна пропозиція складається державною мовою і подається у друкованій та електронній формі у форматі PDF із поміткою «На конкурс проєктів» на електронну адресу: [email protected] та за адресою: 01001 м. Київ, вул. Хрещатик, 50-Б, к. 206, щоденно з 27 січня до 25 лютого 2020 року з 10:00 до 17:00 окрім суботи, неділі та святкових днів.

Телефон для довідок: 044 235 01 75.

Детальна інформація про вимоги до подання пропозицій для участі в конкурсі, зразки документів, терміни проведення – за посиланням.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]