Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці триває очищення і ремонт систем зливостоків – залучено нову спецтехніку (+фото)

14 квітня 2021 року, 10:33

В усіх районах міста посилено працюють гідрослужби. Першочергово очищають решітки зливоприймачів від сміття. Про це інформує КК «Київавтодор».

Для розчищення оглядових колодязів використовують спеціалізовану техніку. Зокрема, механізми для очищення колодязів (МОКи) та причепи.

Очищають і колектори дощової каналізації. Новий помічник для цього – сучасна комбінована каналопромивна машина, яка поєднує функції гідромонітору і мулососу. Її придбали наприкінці минулого року. Завдяки високому тиску спецмашина пробиває засмічення підземних мереж та відкачує мул. Крім того, вона оснащена потужною пилкою, якою обрізають коріння, що проросло в колектор.

Гідробригади займаються також ремонтом дощоприймальних колекторів, заміною пошкоджених елементів оглядових колодязів і підняттям решіток зливостоків на проектні відмітки. 

Загалом парк спецтехніки і обладнання для роботи гідрослужб «Київавтодору» збільшено – до 73 одиниць.

Очищення зливостоків та робота гідрослужб «Київавтодору»

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]