Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці цього тижня відбудеться Чемпіонат світу з мініфутболу 

10 серпня 2021 року, 15:09

Чемпіонат світу з мініфутболу серед жінок та молодіжних команд U-23 відбудеться з 12 до 15 серпня, в рамках якого відбудеться Чемпіонат України з міні-футболу серед чоловіків, ветеранський чемпіонат і відкритий Чемпіонат міста Києва. Про це повідомила сьогодні, 10 серпня, директорка Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Юлія Хан.

За її словами, у Чемпіонаті світу візьмуть участь 8 збірних молодіжних команд U-23 та 8 жіночих збірних команд із України, Колумбії, Грузії, Чехії, Словаччини, Сербії, Молдови, Єгипту, Індії, Швейцарії, США та Гватемали. Серед них визначать найкращі команди світу.

«Впевнена, що наше місто зможе гідно зустріти учасників та вболівальників із інших країн та провести цей захід на високому міжнародному рівні. Адже це дійсно історична подія у спортивному житті нашого міста. Бажаю учасникам гідних суперників, гарної гри та перемоги», – прокоментувала Юлія Хан.

Вона підкреслила, що фінал Чемпіонату світу відбудеться 15 серпня (початок о 20:00) – серед жіночих команд, а о 21:00 за чемпіонство змагатимуться молодіжні команди.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]