Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відбулась конференція щодо екологічної політики: підсумків минулого року та планів на 2018-й

20 лютого 2018 року, 18:30

20 лютого у столиці відбулась прес-конференція із теми: «Екологічна політика Києва: підсумки 2017 року і плани на 2018 рік». Про це повідомили в КО «Київзеленбуд».

Участь у заході взяли: заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, в. о. начальника управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований і генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Учасники підсумували результати діяльності минулого року в сфері екології Києва та окреслили плани робіт на 2018 рік щодо збільшення кількості та якості зелених зон, формування майданчиків для дозвілля та покращення інфраструктури парків, скверів, водойм і земель водного фонду задля комфорту киян і гостей міста.

У рамках прес-конференції презентували «Екологічний атлас міста Києва», створений для аналізу сучасного екологічного стану міського середовища, визначення шляхів раціонального вирішення екологічних проблем міста та формування системи екологічного інформування населення.

Важливим кроком у сфері екологічної політики столиці стане упровадження в 2018 році «Водної стратегії міста Києва на 2017-2025 роки». Її завдання – збереження водних об’єктів міста і поліпшення їхнього стану, створення біля них нового громадського простору.

У 2017 році прийнято проект Стратегія розвитку «КО «Київзеленбуд» на 2017-2021 роки – «Екологічно. Інноваційно. Комфортно», у рамках якої у 2018 році заплановано збільшення кількості зелених насаджень та об’єктів природно-заповідного фонду, будівництво насосних станцій та поливо-зрошувальних систем, пелетної лінії для переробки листя й гілля, створення креативного арт-простору, відкриття сучасних workout-майданчиків, бігових і велодоріжок тощо.

У 2017 році в столиці відновлено 120 об’єктів, упродовж 2018 року планується оновити 128 парків і скверів. Взірцевий парк минулого року – «Оболонь» в урочищі «Наталка», а також сквери на Контрактовій площі та біля МВЦ, Гідропарк та інші.

Також у минулому році комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» висаджено 120 тисяч дерев і кущів і 12 мільйонів квітів. У 2018 році заплановано висадити 140 тисяч дерев і кущів та 13 мільйонів квітів.

Командою «Київзеленбуду» виділено 10 пріоритетних парків, в яких плануються роботи з капітального ремонту та реконструкції у 2018 році: парк «Партизанська слава» в Дарницькому, парк «Перемога» в Дніпровському, парк імені Романа Шухевича в Деснянському, парк «Наталка» в Оболонському, парк відпочинку «Оболонь» в урочищі «Наталка», Печерський ландшафтний парк у Печерському, Куренівський парк у Подільському, парк «Совки» в Святошинському, парк «Відрадний» у Солом’янському, Сирецький парк у Шевченківському районах столиці.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]