Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У столиці відкрили Центр допомоги та підтримки для переселенців із Краматорська (+фото)

13 жовтня 2022 року, 15:07

У Дарницькому районі столиці за підтримки Київської міської державної адміністрації відкрилося Київське відділення Краматорського територіального центру соціального обслуговування населення. Участь у заході взяли перший заступник голови КМДА Микола Поворозник та мер Краматорська Олександр Гончаренко.

«Це вже другий хаб, відкритий у Києві для людей, які змушені покинути свої домівки через військову агресію рф. Перший був відкритий для переселенців із Маріуполя. Це правильна практика. Ми маємо підтримувати один одного у цей складний час. Сьогодні, коли українці змушені залишати домівки і їхати у більш безпечні місця, ми не можемо кидати їх наодинці з проблемами, а маємо єднатися і долати разом великі і невеликі проблеми», – зазначив Микола Поворозник.

За його словами, усього в Києві налічується 185 697 внутрішньо переміщених осіб, із них 31 765 дітей. У Дарницькому районі зареєстровано 30 597 внутрішньо переміщених осіб, у тому числі – 5 206 дітей. Із міста Краматорськ зареєстровано 791 особу.

«Для відкриття закладу знадобився лише місяць. Київ максимально оперативно підготував приміщення для хабу і ми щиро вдячні за це», – зазначив мер Краматорська Олександр Гончаренко.

За його словами, Центр надає послуги для переселенців Краматорська, які проживають в столиці та Київській області. Тут здійснюється реєстрація мешканців, надаються інформаційно-консультаційні послуги юриста та психолога, здійснюється допомога з працевлаштування, працює дитячий центр та надається гуманітарна допомога. Загалом у Територіальному центрі працюють 9 спеціалістів.

Крім того, в одній будівлі з Центром розпочала роботу амбулаторія сімейної медицини, де будуть вести прийом лікарі з Краматорська. Тут працюватимуть два педіатри та два лікарі сімейної медицини.

Київське відділення Краматорського територіального центру соціального обслуговування населення розташований поруч із метро «Осокорки», на вулиці Завальній, 1-В.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00; субота з 9:00 до 15:00; неділя – вихідний.

Відкриття Київського відділення Краматорського територіального центру соціального обслуговування населення та медичної амбулаторії

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]