Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко подякував комунальникам та всім службам столиці, які оперативно ліквідовували наслідки російської атаки на Київ 10 жовтня (+фото)

13 жовтня 2022 року, 14:27

Мер Києва Віталій Кличко подякував комунальникам та всім службам столиці, які оперативно ліквідовували наслідки та відновлювали пошкоджену інфраструктуру після ракетної атаки російських варварів на Київ 10 жовтня.

«Дякую столичним комунальникам та всім службам, які оперативно ліквідовували наслідки та відновлювали пошкоджену інфраструктуру після ракетної атаки російських варварів на Київ 10 жовтня. Комунальні служби міста доклали максимум зусиль, аби якнайшвидше прибрати, відремонтувати, оновити. З ранку 10 жовтня в інтенсивному режимі та надскладних умовах працювали комунальники та транспортники столиці, рятувальники та медики», – написав Віталій Кличко.

За словами мера Києва, наслідки російських обстрілів долали близько 200 дорожників і транспортників. Зокрема, фахівці Центру організації дорожнього руху, КК «Київавтодор», КП «Київавтошляхміст», КП «Київпастранс». 10 жовтня до роботи задіяли понад 40 одиниць спецтехніки. Також працювали понад 60 рятувальників столичної служби порятунку КАРС.

Окрім того, на пошкоджених локаціях 10 жовтня та два наступних дні наводили лад понад 150 комунальників – працівників ЖКГ та служб благоустрою. Загалом роботу для життєзабезпечення міста щодня виконують десятки тисяч працівників ЖКГ.

Нагадаємо, після масованого обстрілу 10 жовтня у кількох районах столиці пошкоджені загалом понад 70 об’єктів та житлових будинків. Зазнали ушкоджень різного ступеню: житлові будинки – 45, об’єкти критичної інфраструктури та ЖКГ – 5, заклади освіти – 6, установи соціальної сфери – 2, заклади культури – 6, заклади охорони здоров’я – 5, адмінбудівлі – 2.

Комунальники та транспортники ліквідовують наслідки ворожого обстрілу у столиці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]