Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У вестибюлі станції «Золоті ворота» відкрилась інтерактивна просвітницька виставка (+фото)

24 квітня 2023 року, 15:30

24 квітня у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» презентували інтерактивну виставку «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда». Проєкт реалізовано ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота». Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Особливість виставки в тому, що в ній поєднано знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями. При наведенні смартфону мобільний додаток edAR активує та «оживлює» плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що разом спонукають до більш глибокого дослідження, занурення у тему та кращого запам'ятовування даних та фактів.

Наш ворог використовує всі можливі варіанти інформаційної зброї, тому основна мета проєкту – це навчити людей розрізняти маніпуляції та пропаганду, вміти розвінчувати фейки, а також навчитися медіаграмотності та вміти захистити себе та своє інформаційне середовище.

Унікальний формат виставки при цьому дуже простий для організації. Щоб її провести достатньо розмістити 30 плакатів та завантажити додаток edAR – і всі переваги 3D, AR та VR досвіду можуть бути доступні без спеціальної техніки. Крім того, інтерактивні новітні формати показують свою ефективність у розвитку медіаграмотності та показують, як жити в інформаційному середовищі в умовах війни.

Виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда» – інтерактивна, сучасна, технологічна, безкоштовна та інклюзивна, має супровід кожного експонату українською та англійською мовами.

Проєкт розроблено: ГО «Європейський Інститут Чорнобиля» у партнерстві з ініціативою «НотаЄнота» в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Попередньо проведення виставки планується в Іспанії, Франції, Словаччині, Чехії та в інших європейських країнах.

Триватиме інтерактивна виставка з 24 квітня по 24 травня у вестибюлі станції «Золоті ворота».

Інтерактивна виставка «Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда» (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]