Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У застосунку Kyiv Smart City тепер можна надіслати звернення до Контактного центру 1551

01 квітня 2020 року, 15:32

Увага! Мобільний додаток Kyiv Smart City був замінений на застосунок «Київ Цифровий».

«Київ Цифровий» поєднав функціонал старого додатку із новими міськими електронними сервісами. Завантажити додаток можна за посиланням: https://kyiv.digital/start

Функціонал додатку Kyiv Smart City розширився: до сервісів додалась можливість приєднати електронний учнівський квиток і відстежувати свої поїздки – швидко і просто. Про це повідомив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

За його інформацією, зворотній зв’язок із користувачами тепер здійснює служба підтримки, а всі зауваження до міських сервісів можна передати до Контактного центра міста Києва.

«Тепер повідомити про непрацюючу лампу в під’їзді або яму на дорозі стало ще простіше. Також в особистому профілі користувача розділ «Зворотній зв’язок» змінено на «Службу підтримки». У цьому розділі користувач може вибрати одну із доступних тем, обрати запитання зі списку і одразу ж отримати відповідь. Якщо ж виникло питання, якого немає в переліку, треба натиснути на опцію «Напишіть нам». Тоді питання потрапить до техпідтримки і відповідь надішлють на прив’язану до профілю електронну адресу користувача», – розповів Юрій Назаров.

Наступна нова функція в додатку – можливість подати звернення до 1551 просто зі смартфону. Для цього треба натиснути на «Контактний центр Києва» у розділі «Служба підтримки», звідки автоматично буде здійснено перехід у додаток 1551. Таким чином, користувач зможе онлайн надіслати звернення або скаргу до міської влади і відстежувати хід її виконання.

Оновити або завантажити додаток Kyiv Smart City можна тут.

Завантажити додаток 1551 можна тут.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]