Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

В усіх соціальних установах міста Києва перевірили дотримання санітарних вимог

18 травня 2020 року, 17:57

Після спалаху коронавірусної інфекції в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті, міський голова дав доручення перевірити усі соціальні установи міста на дотримання санітарних вимог. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«За результатами перевірки, особливих порушень в інтернатних установах не виявлено. Всього перевірку провели у 8 інтернатах. Окрім цього, фахівці Держпродспоживслужби здійснили перевірку Спеціалізованого будинку ветеранів війни та праці, та двох Спеціалізованих будинків для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів. В цих закладах спеціалісти виявили низку порушень санітарних вимог», – зазначила Марина Хонда.

Так, за її словами, в Спеціалізованому будинку ветеранів війни та праці, вул. Котельникова, 32/11 виявлені наступні порушення: недостатня кількість засобів індивідуального захисту, відсутній санпост, не проводиться термометрія персоналу, відсутній графік дезінфекції приміщень.

В іншому закладі – Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів на вул. Будищанській, 4, проблемними питаннями є: відсутність санпосту, не проводиться термометрія персоналу, відсутній дистанційний термометр; заклад не забезпечений засобами індивідуального захисту на випадок виявлення хворого з підозрою на Covid-19, а саме: відсутні захисні окуляри, щитки, екрани, ізоляційні халати, ізоляційні костюми.

У ще одному Спеціалізованому будинку для ветеранів війни та праці, громадян похилого віку та інвалідів, вул. І. Їжакевича, 3 особливих порушень не зафіксовано, окрім підтверджуючих документів проведення термометрії.

В усіх інших закладах достатня кількість деззасобів, масок, рукавичок, термометрів. Є ізолятори. Протягом останніх 2-х тижнів випадків ГРВІ серед персоналу та підопічних виявлено не було.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]