Версія для людей із вадами зору

Кількість хворих на коронавірус в Дарницькому дитячому будинку-інтернаті зменшується – Марина Хонда

28 травня 2020 року, 15:52

Після повторного тестування підопічних та працівників Дарницького дитячого будинку-інтернату, зафіксовано зменшення кількості хворих. Також, серед дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1 захворювання не виявлено. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ситуація з коронавірусом у Дарницькому дитячому будинку інтернаті йде на поправку. Після повторного тестування з 55 дітей показник негативний у 20. З 32 співробітників – у 10 осіб. Троє з чотирьох осіб, які перебували у лікарні, вже виписані з медичних закладів. Щодо Центру соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, де коронавірус було виявлено у медичної сестри, було взято біологічні зразки у 62 дітей та 38 співробітників. Серед дітей захворювання не виявили. У двох працівників тест показав позитивний результат, але симптомів захворювання у них немає, вони знаходяться на самоізоляції», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що заклади продовжують роботу в обмеженому режимі і до них заборонений доступ стороннім особам. Держпродспоживслужба не зафіксувала жодних порушень, санітарні заходи проводяться в необхідних обсягах і посилювати їх немає потреби. Ситуація повністю контрольована.

В інших соціальних закладах Києва підозр на коронавірус немає.

Дізнавайтеся першими про головні новини столиці – підписуйтеся на офіційний Telegram-канал КМДА: https://t.me/KyivCityOfficial

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua